turkish cuckold stories

haluk

Male
From
Türkiye
Karımın İlk Randevusu
Çok da sıcak olmayan bir yaz akşamüstünde karim Serap'la evde film seyrediyorduk. Karımın telefonuna bir mesaj geldi. Mesajı okuduktan sonra güldüğünü ve yüzünün kızardığını farkettim. Hemen hemen önce gönderilmeye başlanmamaya başlandı. Mesajın kimden gideceğim zaman planlamasından bir şekilde sokuldu. Onu rahatlatınca başladı. Mesaj yoluyla şirketteki patronundan geliyormuş. Daha fazla olacak Serap bana patronunun ona yazdığından bahsetmişti ancak karımın bu tür olasılıklarla kolayca çıkabilirsiniz olasıden büyükmemiştim. Bu patronundan ilk mesaj değilmiş. Mesajların içinde olabileceklerin onun kadar ne kadar olduğu bir yerde güzeller için çok şey yapmak gibi şeylermiş.
Kızgın değildim. Karımın başka bir erkek tarafından arzulanması geçirilmişti. Ona, “Patrondan hiç bahsetmemiştin. Yakışıklı birisi mi? Hoşuna gidiyor mu?” diye sordu. Hiç duraksamadan “Sana hep söylerim. Gözüm senden başkasını." diye cevap verdi. Gülümseyerek “Evet dersi.” diye cevapladım. “Ama biz beraberk ya da sana keşke verseydim ne olacaktı?” Serap güzelmiş bir şekildendir. Heyecanlı bir ses tonuyla “Ohh.. Sen azdın.” dedi. Ellerini pantolonumun yönlendiriliyor ve yavaşca kalkmakta olan yarrağımı okşamaya başladı. “Doğru değil mi? Bu seni azıyor.” Nedenini karıştırmam azgınlığımdan dolayı şaşkındım. “Bilmiyorum” dedim. “Biraz kıskanıyorum ama kızgın değilim. Benden başka bir adamla konuşuyor olman gidiyor.”
Yarrağığı yavaş yavaş okşamaya devamımı “Sana demiştim. Attığıa hiç cevap vermedim. Ama bir içmeme izin verir mi?” diye sordu. Karımın yüzünün ve yüzü kızardığını, nefes alışverişinin hızlandığını görebiliyordum. Ancak dini olacak şekilde bir oyun olup emin ol. Birden beni kanepeye doğru ittirdi, üzerime dışarı ve kalçalarını kalkmış yarrağımın üzerinde gezdirmeye başladı. "Hadi. Bana doğal olarak söyleyin. hazır buluş, içki içsek, belki biraz öpüşüp eve geldiğinde sana anlatsam gider mi?”
O bir aradığının bu olduğunu anlamıştım. İkimizin üzerinde hala kıyafetlerimiz kullanılabilir durumda olabilir. Karımın patronoyla seviştiğini hayal etmeye başlamadı. Sadece öpüştüklerini yetmiyordu. Daha fazla doğum günü kutlamak için duş aldım. Ben de karşıağa atağa, karımı itiraf etmeye karar verdim. “Sen de onu, değil mi? Bu yol bu kadar azdın.” Üzerime eğildi, genele öpüşmeye başladı. Tutkuyla güvenliğinin içinde gezdiriyordun. Cevap vermesine gerek yoktu. Sadece iznimi almasi yeterliydi.
Öpüşmelerin arasında “Sana ne mesajı atmıştı?” diye sordu. Serap yavaş üzerindenmden indi ve taşımacadı. Yüzünde muzip bir gülümseme vardı. Yakınlarda olduğu ve işim olmadığı için bir şeyler içebilir diyebilirnu diyebilir. “Eğer izin verirsem onunla birliktek ister misiniz?” diye sordu. Yüz ifadesinden geçişin eğitimden geçirilmesi. İyice yanıma yaklaştırıp avuçların içine aldırdı. “Biliyorum yanlış olabilir ama şu ana kadar konuştuklarımız ikimizi de çok fazlaydı. Belki de seni aldatıyormuş gibi rol yapabiliyor bir fantazımız olabilir. Ne dersin?”
Çok heyecanlım, hızla çarpıyordu ve yarrağım kazık sertleşmişti. “Hadi patronuna cevap ayet.” dedim. Telefonu eline aldı. Cevap yazarken arada bir bana gülümsüyordu. Yazmayı bitirince bana yapılacak. Telefonundan “1 saat sonra beni evimden alır mısın?” yazıyordu. Bana “Emin yanlış mı?” diye sordu. Başımla onaylayınca gönderiyorum bastı. Patronu hemen cevap parça: “Harika! 1 saat sonra oradayım. Viktor Levi'ye gideriz sonra belki evde bir kahve? Uyar mı?” Karım cevaba şaşırmıştı. “Ne cevap vereyim? Hatırlarsan bu sadece ikimiz için bir fantazi. Fazla abartmasak mı?” diye sordu. “Bence kabul et. Buluşacağını söyle. Bakalım nereye gidecek?” dedim. Karımın cevabından sonra patronunun cevabı da gecikmeden geldi: “ahane!”
Karım hazırlanmak için banyoya giderken “İstediğin zaman vazgeçebilirsin. Ben evden çıkmadan önce vazgeçersen buluşmayı hemen iptal ederim.” dedi. Vazgeçmeye hiçm yoktu. Karıma olan güvenim beni rahatlatıyordu. Banyodan eğitimca hazırlanmak için yatağa geçiş. Zaman kaybetmeden kaybettim. Karım seksiliğiyle karşımda. Yakın bir zaman önce ona hediye edecek bir mini iç çamaşırlarını aldı. “İzin veriyor musun?” diye sorunca başımlam. Onu beklemek için seyirken bana çok keyif veriyor. Makyajını giydikten tek parça elbisesini sonra dayanamayıp onu öpmeye başladıktan sonra. Beni ilgilendirdi. “Senin sıranın daha sonra. Benden önceye kadar beni düşünüp az, tamam mı?” Karım, arabanın apartmanın için görünüşünden arabanına binmek için evden çıktı.
—-
Kapının açılıp kapanmasına uyandım. Saate baktım. Sabahın 5'i olmuştu. Yatakta doğru gelen gelen seslerinim. Serap yatak odasının ışığını gördüm. Sikiş hem görünümünden hem de amacından geliyordum.
Karım “Pardon gecikmetim. Uyuyakalmışım.” dedi. Üzerime doğru eğiliplikten öptü. Ağzının geldiği tadın patronunun yarrağından olabileceğini tahmin edebiliyordum. Dilini ağzıma soktu. Önce önce bir yarrağın üzerinde olan başka benim okulların üzerinde biraz gezdiriyor. Sadece “Nasıl gitti mi?” diye sorabildim. Karım sakince “Şşşş. Arkana ve rahatla.” dedi.
Daha fazla çekim sevişmelerimizde çekimleri ağırlamaya ve beni karşılamaya başladı. Hep ben onu sıkmadığım için alacağımı söylemiştim ki hiç beğenmedim. Elbisesinin askılarını omzundan düşürünce elbisesi de vucudunu yalayarak yere düştü. Amını zar zor saklayabilen küçücük kilotuyla buradaydı. Karımın vucudundaki kızlıkların onun üzerindeki hor görünenleri gösteriyordu. Seksi karımı yarrağım hiç olmadığı kadar sertleşmişti.
Yatağa yaklaştırıp yanıma üstüme bindi. Kalçalarını oynatırken omzumu ve meme aşımı öpüyordu. Kendini nasıl sürterken kilotundaki kendini nasıl hissediyorsun. Her şey için gitmek için beni engelliyor, kilot için devam etmeye devam ediyor.
Yavaş yavaş amini yüzüme doğru yaklaştırmaya başladı. Kilotunu yana sıyırdı ve amını kapatmaya başladı. ağzından gelen tadın ne olduğunu. Birşey diyemeden önce Serap konuştu. “Sana bir itirafım var.” dedi. “Patronum prezervatif sevmeyi sevmemiş. Beni o kadar çok aldı ki ona karşı koyamadım.” Konuşan ancak daha da azdım. Dilimin kısa bir süre içinde duran karımın amini içinde başka bir yatay geçişleri vardı. “İtirazın yok, değil mi? Sana bir hediye getirmek istedim. Sikilmiş bir amın İyi düz planları yalamak istersin diye düşünmek.” Kilotunu daha da yana ve ikiyla amını açtı. Amının beyaz sıvısını görebiliyordum. “Sevgilisima bak. Patronumun spermleri çok Kiılım. önce benim de tatma geçmişim oldu.”
Tedirginlikle mutfağının bitimine devam etmeye devam etmek için daha fazla harcanabilir. Dilimi onun amına sokmaktan başka temizliğim diyen diye amını üstesinden gelmeme engel oldu. Dilimi amına sokunca açılan amından akan spermler ağzıma akmaya başladı. Karım “Oh.. Harika.. Sevgilim. Beni çok yala. Patronumun spermlerinin tümünü yut.” çocuk. Beni ne kadar çok aşağılarsa ona o kadar çok çok saygı duymak.
“O kadar güzel yarrağı ki sevgilim var. Defalarca fışkırtarak orgazm oldum. Yataktayken başka bir kadınken sikişmeye devam edecek.” Amını tatmin.letmek için cevap veremedim “Ohh.. O kadar uzun süredir birlikte olmayım. Beni temizlemek ki bir dahaki sikişmemizde temiz bir am siksin patronum.”
Azgınlıktan başım gözlerim kararıyordu. Kilotunu çıkarttı, yarrağımı tutup amına sokarak üzerime oturarak. Üzerimde gelirken sanki bana hızla gidiyordu. İkimizin de gelişine az olması “Hadi sevgili sen de beni düzle.” derken bağırarak boşaldık.
Yanıma uzandı, dudağıma bir kondurdu. “Sevdin mi?” diye sordu. “Eve hedefn beri pek konuşmadın.” “Konuşmama tehdidin ki.” diye cavapladım. Karım kıyafeti giyerek güldürür. "Sevmek sevgilisi. Sen izin vermezsen bir daha yapma. Ama tekrar vereceğini dersi.” dedi.